Kategorie: Wszystkie | akcje | dzień jak codzień | imprezy
RSS
niedziela, 26 października 2014

Podczas ostatniego zebrania rozpoczęła działalność Rada Rodziców. Kasia, Iza i Patrycja wzięły się od razu do pracy i cały środowy wieczór snuły plany na bieżący rok szkolny. Na prośbę nauczycieli, dziewczyny startują z akcją na rzecz najmłodszych dzieci w naszej szkole. Zbieramy zabawki! Rodzice, liczymy na Was :)

 

zabawki

13:31, sweetmanufactory , akcje
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 października 2014

1Jesteśmy po pierwszym dniu zajęć w naszej szkole. Śpieszymy poinformować, że w czterech grupach, pod okiem siedmiu nauczycieli, kompetencje językowe podnosiło aż 66 uczniów.

Po raz kolejny chcemy w tym miejscu podziękować rodzicom. Zapisując i przyprowadzając swoje pociechy do Polskiej Szkoły w Dordrechcie, zaufaliście naszej wiedzy i doświadczeniu. Już po pierwszym dniu wspólnych działań, wiemy, że możemy liczyć na pomoc z Waszej strony.

Dziękujemy :)

 

Najmłodsza grupa spędziła bardzo pracowity dzień. Poza zabawą było czytanie bajek, rysowanie, śpiewanie, a nawet pląsy...


2

 

3

 

Nasze starszaki poznawały się ze sobą i nauczycielami. Wyruszyły też w pierwszą, pieszą wycieczkę po szkole i jej zakamarkach.


4

5

 

Grupa pani Izy i pani Agaty wyszła z zajęć zadowolona w stu procentach. Mamy na to dowody :) Przypuszczamy, że to za sprawą samodzielnie wykonanych gniotków.

 

6

7

 

„Maluszki” u pani Kasi pracowały pełną parą i nawet najtrudniejsze zadania nie były im straszne.

 

8

 

Dziękujemy za dzień pełen wrażeń. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia. Wypoczywajcie i cieszcie się wakacjami. Do zobaczenia 1 listopada. 

10:14, sweetmanufactory
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 października 2014
1 , 2